Busy Polska Anglia

comfortbus

Przewozy do Anglii

comfort bus


Najchętniej i najczęściej wybieramy Wyspy Brytyjskie.  Anglia, a w szczególności Londyn, jest miejscem, w którym Polaka można spotkać niemal na każdej ulicy. Wybierając się za granicę, warto pomyśleć nad najbardziej komfortowym środkiem transportu, który zapewni nam wygodę, bezpieczeństwo i możliwość zabrania najważniejszych rzeczy.  Comfort Bus to firma świadcząca komfortowe, szybkie i w pełni bezpieczne przewozy do Anglii. Podróż upłynie Państwu szybko i przyjemnie, a najwyższej jakości wnętrza naszych busów, zapewnią komfort najwyższego stopnia. 

Na czym polega przewaga transportu busem nad innymi środkami komunikacji? Linie lotnicze kuszą pasażerów szybkim czasem dotarcia. W dużej mierze jest to jednak zgrabny chwyt marketingowy. Czas samego lotu rzeczywiście jest nieporównywalnie krótki niż dotarcie do Anglii busem. Należy jednak pamiętać, że trzeba doliczyć czas odprawy, dotarcie na lotnisko w Polsce, co często wymusza nawet i przyjechanie do miasta, z którego planujemy wylot, dzień wcześniej, co z kolei konotuje konieczność wykupienia noclegu. 

Nie każdy mieszka w mieście, w którym jest lotnisko. Często bywa również tak, że nie mamy możliwości wyboru lotu do miejsca docelowego. Docieramy więc do lotniska oddalonego od naszego punktu przeznaczenia, nieraz i o kilkadziesiąt kilometrów, które należy jakoś pokonać, by dotrzeć do upragnionego miejsca. Na koniec, zostaje skorzystanie ze środków transportu miejskiego. Biorąc pod uwagę, że jesteśmy z bagażami, nie jest to najbardziej komfortowy sposób podróży, a pozorny krótki czas lotu, staje się długą przeprawą. 

Przeprowadzki Anglia

Przewozy z Polski do Anglii

Polecamy Naszym Klientom transport busami do Anglii w szybki i bezpieczny mikrobusami z Polski do Anglii i z Wysp Brytyjskich do Polski w atrakcyjnych cenach. Odbędziesz z nami bezpieczną podróż w klimatyzowanym i ogrzewanym busie posiadającym wszelkie niezbędne udogodnienia i ułatwienia. Sprawiamy, że nasz  Klient podróżuje w najlepszych warunkach. Indywidualne podejście do każdego zlecenia, najwyższy standard bezpieczeństwa oraz jakość obsługi podróży z COMFORTBUS powoduje, iż każdego dnia zdobywany rzeszę nowych i zadowolonych klientów.

Anglia BUSY

Wybierasz się do anglii? Zastanawiasz się nad busem do Anglii? Potrzebujesz pewnego przwoźnika? Wybierz koniecznie nasze usługi! Przejdź do zakładki kontakt i zarezerwuj swój bilet bez wychodzenia z domu. Zawsze priorytetowo traktujemy naszych stałych klientów. Bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów, stanowią fundamentalne wartości naszych usług przwozów do Anglii. Nowoczesna flota nusów, bardzo wysoki poziom usług oraz atrakcyjne ceny, dają nam solidną pozycję  lidera na rynku na rynku przewozów do Anglii. 

Obszary działania

Działamy na rynku przewozowym od dawna i w tym czasie zorganizowalismy dla naszych klientów, szereg atrakcyjnych wyjazdów do Wielkiej Brytanii.
Organizujemy grupowe przewozy busami do Londynu, grupy zorganizowana moga liczyć na wyjątkową ofertę cenową oraz profesjonalny serwis w trakcie podróży.
Poza organizacja wyjazdów grupowych oferujemy indywidualne przejazdy na trasie Polska Anglia. Profesjonalne usługi, miła atmosfera oraz konkurencyjne ceny  biletów do Anglii to właśnie my -  Comfort-Bus.pl

kompleksowa obsługa

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi transportowe, które wyróżniają się profesjonalizmem oraz miłą obsługą. Aby zamówi busa do Anglii należy zrobić rezerwację, która pozwoli  na dobre miejsce w naszym pojeździe. Nasza firma charakteryzuję się szybkim przejazdem, krótkimi postojami, zapewniając  komfortową podroż. Zapraszamy, poznaj naszą aktualną ofertę i cennik. Jeżeli masz dosyć już ciasnych busów, koniecznie skontaktuj się z nami, a my zagwarantujemy ci bezpieczne dotarcie na miejsce oraz komfort na jaki długo oczekiwałeś.

Trasy

Nasz zespół logistyczny ustala trasy przejazdu busów przez terytorium Polski oraz WIlekiej Brytanii indywidualnie do każdego przejazdu, otymalizując trasy w taki sposób, pasażerowie naszych busów mogli sędzic podróz w warunkach komfortowych oraz dotarli do celu w możliwie najkrótszym czasie.

Przewozy do Anglii 

Szukasz odpowiedniego dla siebie transportu z Polski do Anglii lub z Anglii do Polski? Dobrze trafiłeś nasze busy wyjeżdzają do Anglii trzy razy w tygodniu. Z Anglii do Polski również możesz liczyć na trzykrotny wyjazd w ciągu tygodnia. 

Niskie ceny biletów

Ceny przejazdu do Anglii naszymi busami staramy sie utrzymywać na konkurencyjnym poziomie, a nasi stali klienci moga liczyć na specjalny rabaty oraz promocyjne ceny biletów. 

D2D  Personal Service

Aby maksymalnie ułatwić Państwu podróż przygotowaliśmy opcję door to door. Wykupując D2D odbierzemy Państwa wraz z bagażami, bezpośrednio z pod drzwi Państwa domu
i dowieziemy pod wskazany adres w kraju docelowym.Kto może skorzystać z opcji door to door ? 
Z pakietu D2D, bezpłatnie korzystać mogą pasażerowie, posiadający kartę stałego klienta. Pozostali pasażerowie mogą skorzystać z opcji D2D za dodatkową opłatą 2% ceny biletu na wybranej przez siebie trasie obsługiwanej przez Comfort Bus. Obsługiwane przez nas trasy mogą Państwo zweryfikować w zakładce "Trasy". Aby skorzystać z opcji D2D, w trakcie procesu rezerwacji telefonicznej prosimy o podanie dokładnego adresu rozpoczęcia podróży oraz adresu docelowego.

od dziw do drzwi

D2D Delivery Service


Wysłanie paczki do Polski, Anglii, Niemiec, Holandii czy Belgii jeszcze nigdy nie było tak proste.  Wysłając paczkę
z opcją door to door gwarantujemy Państwu bezproblemową i bezpieczną obsługę dostawy przesyłki. Jak wysłać paczkę  z opcją door to door ? 
Aby zamówić przesyłkę door to door, prosimy o telefonicze zamówienie usługi dostawy przesyłki, mogą Państwo to uczynić dzwoniąc pod nr tel. w Polsce +48 790 750 700 
w Wielkiej Brytanii +44 784 784 74 74 więcej informacji kontaktowych znajdą Państwo w zakładce Kontakt. Szczegółowe informacje dotyczące przesyłek znajdą Państwo w zakładce  Przesyłki.

od drzwi do drzwi