Busy Polska Anglia

comfortbus

PRZEWOZY Z Anglii do Polski

oferta comfort bus

Zapraszamy do zapoznania się z tym, co mamy do zaoferowania naszym klientom. Dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi i znajomości rynku, stworzyliśmy solidną ofertę transportu w Polsce i w całej Europie. Posiadamy bogatą flotę mikrobusów, które odpowiadają najwyższym standardom europejskim. 

BUS ANGLIA

Przewozy z Polski do Anglii

Oferujemy przewóz osób i przesyłek na w całej Europie i dla każdego obuwatela . Proponujemy usługę „od drzwi do drzwi”, która oznacza odbiór i dowóz pod wskazany adres, jak również odbiór osoby czy bagażu z umówionego wcześniej miejsca. Naszych klientów dowozimy na miejsce w całej Europie komfortowymi busami. Gwarantują one wygodę wielogodzinnej podróży nawet do najbardziej dalekich zakątków Anglii, Niemiec, Belgii czy Holandii. 

Standard pojazdów

Busy, z których korzystamy się przestronne, posiadają wygodne fotele i klimatyzację. Znajdzie się w nich również miejsce na bagaż. 
Nasze pojazdy poddawane są często obowiązkowym badaniom technicznym oraz serwisowane, dzięki czemu są 100% sprawne. 

Wnętrze jest wyciszone, a każdy pasażer ma odpowiednią ilość miejsca by wygodnie podróżować. Podróż busami z naszej formy to prawdziwa przyjemność. 

Posiadają one wszelkie potrzebne dokumenty, które są potrzebne o tego by legalnie świadczyć przewóz osób. Wszyscy pasażerowie podróżujący z naszą firmą są objęci ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków. 

Doświadczona kadra kierowców

 Zatrudniamy doświadczonych, profesjonalnych kierowców, którzy bezpiecznie zawiozą naszych klientów na wskazane miejsce. To prawdziwi fachowcy, który cechują się dużym opanowaniem, znajomością trasy i bezkolizyjną jazdą. Podróż naszymi busami upływa w przyjaznej atmosferze z przerwami, które gwarantują, ze podróż nie będzie nużąca i uciążliwa. Gwarantujemy brak przesiadek na całej trasie. Z nami dojedziesz prosto do wskazanego celu.  

Tym co wyróżnia comfort bus wśród innych firm oferujących przewóz osób to:   


• Profesjonalizm,  
• Odpowiednio wykwalifikowana, fachowa kadra,  
• Dogodne godziny wyjazdu, 
• Atrakcyjne ceny,  
• Przy przewozie osób zapewniamy darmowy transport bagażu,
• Liczne promocje i rabaty dla stałych klientów,
• Minimum formalności,
• Możliwość zamawiania usługi telefonicznie lub online,
• Usługa „door to door”,