Busy Polska Anglia

comfortbus

Przewozy POLSKA ANGLIA

comfort bus

Aby maksymalnie ułatwić Państwu podróż przygotowaliśmy opcję door to door. Wykupując D2D odbierzemy Państwa wraz z bagażami, bezpośrednio z pod drzwi Państwa domu
i dowieziemy pod wskazany adres w kraju docelowym.

Kto może skorzystać z opcji door to door ? 
Z pakietu D2D, bezpłatnie korzystać mogą pasażerowie, posiadający kartę stałego klienta. Pozostali pasażerowie mogą skorzystać z opcji D2D za dodatkową opłatą 2% ceny biletu na wybranej przez siebie trasie obsługiwanej przez Comfort Bus. Obsługiwane przez nas trasy mogą Państwo zweryfikować w zakładce "Trasy".Aby skorzystać z opcji D2D, w trakcie procesu rezerwacji telefonicznej prosimy o podanie dokładnego adresu rozpoczęcia podróży oraz adresu docelowego.

Przewozy do Anglii

Przewozy z Polski do Anglii

Nasza firma organizuje profesjonalny przewóz osób oraz paczek do Anglii w atrakcyjnych cenach. Nasz bus do Anglii to nie tylko krótki czas podróży, ale również dowóz pasażerów we wskazany adres oraz możliwość odbioru klientów z dowolnego miejsca. Nasze przewozy do Anglii stoją na bardzo wysokim poziomie. Umożliwiamy swoim pasażerom zabranie dużej ilości bagażu i gwarantujemy przy tym bardzo duży komfort podróżowania. 

Cenimy sobie wysoką jakość dlatego też oferujemy indywidualne podejście do każdego naszego klienta. Atrakcyjne przewozy do Londynu tylko u Nas. Zarezerwuj podróż telefonicznie, albo za pośrednictwem Internetu. Dla większych grup przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne rabaty dzięki którym przewozy do Anglii będą Państwa kosztować jeszcze mniej. Często podróżujesz na linii Anglia - Polska to koniecznie zapoznaj sie z nasza ofertą.