Busy Anglia Polska

comfortbus

PRZEWOZY Z Anglii do Polski

oferta comfort bus

Podróżowanie jest nieodłączną częścią życia człowieka, europejczyka, a od kilkunastu lat odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej również Polacy podróżują po Europie szczególnie intensywnie.  Wiele osób nie wyobraża sobie pozostania w domu w czasie wakacji i gdzieś wyjeżdżają,  podróżują, ponieważ wymaga tego od nich ich praca jak np podróże służbowe do Anglii. 

Powodem do podróży do Anglii i Polski mogą być również sprawy rodzinne takie jak ślub, komunia, święta, pogrzeb lub towarzyska wizyta. Studenci często wybierają Anglię jako kraj w którym studiują. Dojazd do szkoły, która jest w Anglii. Wydarzenia typu koncerty, gale lub inne uroczystości wymagają od nas ciągłego przemieszczania. Wszystkie te podróże możemy wykonać na dwa sposoby, możemy użyć własnego transportu lub możemy skorzystać z transportu oferowanego przez firmy przewozowe jak np. Comfort Bus.  

Oferujemy przewozy osób z Polski do Anglii busami osobowymi. Lubimy, chcemy i potrafimy to robić, aby skorzystać z naszej oferty przewozowej wystarczy spełnić formularz kontaktowy lub zadzwonić na wskazany na naszej stronie internetowej nr. telefonu i dokonać rezerwacji. Czekamy na Twój kontakt. W trakcie rozmowy nasz personel precyzyjnie przedstawi naszą ofertę oraz zaproponuje usługi dopasowane do Twoich potrzeb. Zapraszamy

BUS ANGLIA

...albo comfort bus, albo nic ....

Wyjazd do Angli własnym pojazdem

W tym obszarze wybór jest ograniczony. Dlaczego? Środków transportu mamy mnóstwo, jednakże najczęściej w naszym posiadaniu jest samochód. Mało kto jest właścicielem pociągu, samolotu lub autobusu, a tylko obrzydliwie bogaci mogą pozwolić sobie na luksus posiadania własnego samolotu. 
Samochód może być dobrym rozwiązaniem jeżeli trasa, którą mamy przejechać wynosi maksymalnie 500-600 km. Chociaż i tutaj męcząca może być ciągła jazda autem. Jeżeli jesteśmy jedynym kierowcą niezbędne będą postoje podczas, których będziemy mogli odpocząć. Pomimo tego, że wyżej wymieniony odcinek nie jest rekordowo długi podróż własnym autem może stanowić kłopot już nie wspominając o dłuższej podróży na przykład z Polski do Anglii, gdzie droga do pokonania jest rzędu kilku tysięcy kilometrów. Przejechanie tak długiej trasy będzie wymagało od nas dużej ilości postojów, przerw i w gruncie rzeczy mnóstwo czasu. 

Doświadczona kadra kierowców

Oczywiście można by jechać całą trasę bez przerwy, ale będzie to bardzo męczące i niebezpiecznie. Kolejną rzeczą, na którą musimy zwrócić uwagę są koszty. Jeżeli nasza trasa jest długa, koszty przejazdu są wysokie. W takim przypadku tańszym rozwiązaniem jest wybór innego środka transportu. I tu zaczyna się nasza rola, nasze przewozy to alternatywne rozwiązanie dla własnego środka transportu. Oferujemy wygodne busy, doświadczonych i kulturalnych kierowców, bezproblemowe przejazdy do Anglii i Polski. Bagaż do 100kg, obiad w cenie biletu, rabaty i pormocje dla stałych klientów. A co naważniejsze przejazd dla jednej osoby juz od 350 zł. Wybierając przewoźnika koniecznie zapoznaj się z opiniami klientów. My możemy sie pochwalić bardzo dobra opinią  wśród klientów. Zwróć koniecznie na to uwagę, nie lubimy robić psikusów naszym klientom pozostawiajac ich w sytuacji bez wyjścia, co nie jest obce naszej niepoważnej konkurencji.

elastyczność i jakość comfort bus    

Wychodząc naprzeciw dynamicznie rosnącemu zapotrzebowaniu na tanie przewozy do Anglii, uruchomiliśmy częste kursy z Polski do Londynu. Naszym atutem są wyjątkowo korzystne ceny biletów, a także bardzo wysoki komfort podróży. Pasażerowie podrużują ekskluzywnie wyposażonymi pojazdami, zaś punktualność i wysoka kultura kierowców jest naszą domeną. 

W cenie przejazdu każdy pasażer ma zapewniony dostęp do Internetu, a także możliwość oglądania filmów. Dodatkowo, wszyscy mogą napić się aromatycznej kawy - całkowicie za darmo. Oferujemy tanie przewozy do Londynu, udostępniamy klientom telefoniczny oraz internetowy system rezerwacji biletów. Przejdź na stronę kontakt i już teraz zamów bilety na bus do Anglii - zapraszamy!