Busy Polska Anglia

comfortbus

MUZYKA ANGLII

Muzycy Anglii

Mówi się często, że podróże kształcą, muzyka zaś ma, według innego przysłowia, łagodzić obyczaje. Wydaje się, że podróż do Anglii jest zarówno kształcąca, jak i dzięki niej muszą obyczaje osoby ją przedsiębiorącej wybitnie złagodnieć, kraj ten jest bowiem znany z dzieł swoich kompozytorów i ich wpływu na rozwój muzyki rockowej. Liczba koncertów odbywających się w Anglii – szczególnie w Londynie – przyprawia o zdumienie, a także o zazdrość. Czy znajdzie się wielbiciel muzyki Queen, który nie chciałby odwiedzić jego  miasta w którym Freddie Mercury mieszkał i tworzył, doświadczyć miejsc, w których Mistrz przebywał?

Anglia czeka

Przewozy do Anglii są tanie, wystarczy chwila i marzenia mogą się spełnić.Co więcej, poza podróżą do miast, w których wielcy angielscy muzycy zostali poczęci, można udać się do samego Londynu, gdzie londyńscy artyści, dokonali swego żywota. W tym wypadku trzeba zatroszczyć się o przewozy do Londynu, chyba że ktoś chciałby udać się w drogę samochodem, co wiązać się może z wieloma niedogodnościami (choć niewątpliwie opcja ta ma też swoje plusy).

Brytyjscy Artyści

Brytyjscy artyści często stojąc na rozdrożu wytyczyli szlak – pchnęli r&r do granic możliwości, co zaowocowało jego pęknięciem, wynikającym ze zbytniego przyspieszenia kierujących nim sił. Doprowadziło to do wykwitu nowych form wyrazu, wprowadzeniem nieoczekiwanych zmian nastroju, tempa, tonacji – tą właśnie ścieżką, cały czas jednak stojąc jakoby na rozdrożu, jak np Amy Jade Winehouse. Wielbiciele muzyki  to wiedzą. Tylko czy każdy z nich, poza tym, czego doświadczył na sposób audialny słuchając ulubionych artystów, może pochwalić się również wrażeniami wizualnymi, albo, co więcej – dotykowymi?

Dotknij Londyn z naszym busem...

Czy na własnej skórze doświadczył klimatu miejsca, z którego pochodzi to, co kocha? Bus do Anglii jest tani – wystarczy tylko jeden gest, a to, co tak odległe, okaże się być na wyciągnięcie ręki. 

Dzisiaj  możemy zachęcić Państwa do odwiedzenia Londynu, jutro tam Państwa dowieziemy. Zapraszamy serdecznie Londyn czeka na fanów rocka, londyńskie sklepy czekają na fanów zakupów a my czekamy na naszych klientów.