Zamość
Hrubieszów
Londyn
Radom
Biłgoraj
Dover
Maidstone
Warszawa
Lublin
Biała Podlaska
Chełm
Krasnyastaw
Kraśnik
Lubartów
Polska
Holandia
Belgia
Ciechanów
Otwock
Poznań
Kalisz
Kutno
Paczki
Przesyłki
Tarnów
Rzeszów
Gliwice
Katowice
Bytom
Przewozy
Przeprowadzki
Sieradz
Kraków
Wrocław
Jarocin
Mielec
Busy do Anglii
Germany
Netherlands
Toruń
Brighton
Oxford
Southampton
Windsor
Nottingham
Derby
Bristol
Gloucester
Poole
Torbay
Taunton
Leeds
York
Halifax
Birmingham
Coventry
Dudley
Manchester
Liverpool
Blackpool
Chester
Blackwood
Amsterdam
Rotterdam
Haga
Utrecht
Eindhoven
Breda
Nijmegen
Gandawa
Charleroi
Schaarbeek
Anderlecht
Namur
Disseldorf
Mannheim

Busy Polska - Anglia - Niemcy - Belgia - Holandia

Oferta Comfort Bus

Przewozy pasażerskie

Zapraszamy do zapoznania się z tym, co mamy do zaoferowania naszym klientom. Dzięki doświadczeniu, profesjonalizmowi i znajomości rynku, stworzyliśmy solidną ofertę transportu w Polsce i w całej Europie. Posiadamy bogatą flotę mikrobusów, które odpowiadają najwyższym standardom europejskim. 


Przewóz osób 

Oferujemy przewóz osób i przesyłek na w całej Europie. Proponujemy usługę „od drzwi do drzwi”, która oznacza odbiór i dowóz pod wskazany adres, jak również odbiór osoby czy bagażu z umówionego wcześniej miejsca. Naszych klientów dowozimy na miejsce w całej Europie komfortowymi busami. Gwarantują one wygodę wielogodzinnej podróży nawet do najbardziej dalekich zakątków Anglii, Niemiec, Belgii czy Holandii. 

Busy, z których korzystamy się przestronne, posiadają wygodne fotele i klimatyzację. Znajdzie się w nich również miejsce na bagaż. Nasze pojazdy poddawane są często obowiązkowym badaniom technicznym oraz serwisowane, dzięki czemu są 100% sprawne. Wnętrze jest wyciszone, a każdy pasażer ma odpowiednią ilość miejsca by wygodnie podróżować. Podróż busami z naszej formy to prawdziwa przyjemność. Posiadają one wszelkie potrzebne dokumenty, które są potrzebne o tego by legalnie świadczyć przewóz osób. Wszyscy pasażerowie podróżujący z naszą firmą są objęci ubezpieczeniem od nieszczęśliwych wypadków. 

Zatrudniamy doświadczonych, profesjonalnych kierowców, którzy bezpiecznie zawiozą naszych klientów na wskazane miejsce. To prawdziwi fachowcy, który cechują się dużym opanowaniem, znajomością trasy i bezkolizyjną jazdą. Podróż naszymi busami upływa w przyjaznej atmosferze z przerwami, które gwarantują, ze podróż nie będzie nużąca i uciążliwa. Gwarantujemy brak przesiadek na całej trasie. Z nami dojedziesz prosto do wskazanego celu. 


 Tym co na wyróżnia wśród innych firm oferujących przewóz osób to: 

 • Profesjonalizm, 

 • Odpowiednio wykwalifikowana, fachowa kadra, 

 • Dogodne godziny wyjazdu,

 • Atrakcyjne ceny, 

 • Przy przewozie osób zapewniamy darmowy transport bagażu, 

 • Liczne promocje i rabaty dla stałych klientów, 

 • Minimum formalności, 

 • Możliwość zamawiania usługi telefonicznie lub online, 

 • Usługa „door to door”, 


 Przewóz bagażu 

Mamy również do zaoferowania szybkie i atrakcyjne cenowo usługi jakim jest przewóz paczek. Dostarczamy przesyłki do wszystkich krajów Unii Europejskiej, zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Dzięki nam przesłanie paczki do rodziny w Anglii czy w Niemczech jest bezproblemowe i co ważne całkowicie bezpieczne. 

Zamówienie przesyłek jest bardzo proste! Aby zamówić przewóz przesyłki wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie, podać adres gdzie przesyłkę należy odebrać. Jest to moment, kiedy trzeba podać wszystkie obowiązkowe dane odbiorcy, takie jak adres oraz numer kontaktowy. Konieczne jest również pozostawienie numeru telefonu nadawcy. W tej rozmowie ustalamy również wielkość przesyłki jak również termin jej odbioru przez naszego kierowcę. To również moment gdy uzgodnią państwo przewidzianą cenę przesyłki. Warto dodać, że cena uzależniona jest od wielkości paczki i kraju przeznaczenia. 

 W wyznaczonym dniu kierowca odbiera paczkę, wypełnia stosowną dokumentację, jak również pozostawia list przewozowy. Kierowca pobiera również stosowaną opłatę, która ustalana jest w czasie pierwszej rozmowy i wystawia dokumenty rozliczeniowe. Odebrana przez przesyłka trafia do kraju przeznaczenia, a nadawca otrzymuje stosowny SMS, potwierdzający fakt, że przesyłka została dostarczona. 

Przeprowadzki 

 Osoby, które zmieniają swoje miejsce zamieszkania i chcą rozpocząć nowe życie w nowym kraju mogą skorzystać z opcji jaką są przeprowadzki. Jest to najbardziej optymalna i najbardziej atrakcyjna cenowo forma zmiany miejsca zamieszkania. 

 Naszą ofertę przeprowadzek dopasujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Dzięki nam wszystko odbędzie się sprawnie, bez potrzebnego stresu. Oferujmy również ubezpieczenie bagażu. Troszczymy się o każdy szczegół, by to co dla ciebie ważne zostało bezpiecznie dostarczone we wskazane przez klienta miejsce. Dzięki nam możesz spać spokojnie i rozpocząć nowe życie bez niepotrzebnej troski o transport i bagaż. 

 Pewność i bezpieczeństwo 

 Dla naszej firmy klient i jego potrzeby są priorytetem. Zdajemy sobie sprawę, że zadowolony klient jest najlepszą reklamą firmy Gwarantujemy bezpieczeństwo, komfort i wysoką jakość obsługi. w konkurencyjnych cenach. 

 Nasze ceny uzależnione od miejsca odjazdu i zawsze ustalane indywidualnie. Na stałych klientów czekają liczne promocje. Dzięki karcie stałego klienta można liczyć na stałe rabaty. Raz w ciągu miesiąca losowany jest bezpłatny przejazd, a osoby, które wyślą pięć paczek, kolejną mają gratis. 

 


Działamy na terenie Polski, Niemiec, Belgii, Holandii oraz Wysp Brytyjskich. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i sugestie naszych klientów. Z nami każda podróż jest bezpieczna i staje się prawdziwą przyjemnością. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej posiadając wszelkie potrzebne zezwolenia i certyfikaty. Warto nam zaufać i skorzystać z naszej propozycji transportu osób i paczek.